Festyn na zakończenie lata na os. Zwycięstwa

Autor: AK
Drukuj

IV Winogradzki Festyn "Pożegnanie lata" i VII Turniej Rodzinny Minigolfa łączą siły, by razem zapewnić wiele atrakcji mieszkańcom Winograd. Na os. Zwycięstwa czeka na nich m.in. prezentacja sprzętu służb ratunkowych, turnieje, konkursy, pokazy taneczne i wokalne i mnóstwo innych atrakcji.

Impreza odbywać się będzie w godzinach 14:00-20:00, przy kościele pw. Matki Bożej Zwycięskiej na os. Zwycięstwa.

W programie znalazły się m.in. występy przedszkolaków oraz uczniów szkół z ZS numer 7 w Poznaniu. Na scenie szczególnie dużo zobaczyć będzie można pokazów tanecznych. Pojawią się m.in. zespół folklorystyczny "Wielkopolanie", Damian OLDMAN Jackowiak z formacją taneczną Born to Dance, zespół tańca nowoczesnego Akademia Tańca i Fitnessyu MERITUM, a także małe baletnice z ODK "Wiktoria". Pojawi się również zumba, mix dance, a także zespół "Zakecone Babki".

Nie zabraknie studium muzycznego Świat Gitary oraz pokaz sztuk walki AIKIDO.

Oprócz tego, przygotowano także wiele zabaw i konkursów, w tym zabawy ruchowe, sprawnościowe, plastyczne i ogriami. Będzie również tor przeszków, malowanie masek gipsowych i twarzy czy układanie figur z balonów.

Namłodsi będą mogli skorzystać także z zajęć edukacyjnych prowadzonych przez lektorów ze szkoły językowej. Akademia Reissa przygotowała konkurencje sportowe, a GO4Robot poprowadi zajęcia edukacyjne z robotyki.

Na festynie pojawią się stoiska służb - pogotowia, straży pożarnej, witd oraz policji. Będzie to także okazja do oznakowania swojego roweru w ramach akcji "poznański rower - bezpieczny rower".

Najmłodsi poznaniacy będą mieli okazję do przejażdżki kucykiem, a całe rodziny - bryczką. Jazdy odbywać się będą w godzinach 15:00-18:30.

Na dzieci czekać będzie również basen z kulkami, dmuchany zamek, trampolina i dmuchane boisko piłkarskie.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA