Pokazy kaskaderskie już w ten piątek na Golęcinie

Autor: kl
Artykuł sponsorowany
Drukuj

Już w ten piątek, 08 września o godzinie 19:00, na Stadionie Żużlowym Golęcin przy ul. Warmińskiej w Poznaniu wystąpi DEMOLKA – najbardziej ekstremalna rewia samochodowo-motocyklowa w  Europie.

Fundamentem projektu jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń. Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy…

Sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zawsze gramy na full mocy!!! Zamysł programu jest żywy, otwarty – wciąż ewoluuje i dojrzewa. Kierując się potrzebą zbudowania czegoś nowego, odmiennego, ciągle szukamy inspiracji i podniet. Tworzymy od podstaw, to nasza siła…

Skorzystamy ze sprzętu, na którym nie odważył się wystartować przed nami nikt dotąd. Klasyczne sekwencje zaprezentujemy w odważnej, diametralnie odmiennej aranżacji. Chociaż cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego, główny nacisk kładziemy na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji… Spektakl spełnia najwyższe standardy przypisane widowiskom tej klasy. Gwarantem jakości jest oczywiście obsada, kaskaderzy z najbardziej rozpoznawalnej czeskiej formacji ekstremalnej Streets Owners – jedynej grupy kaskaderskiej uhonorowanej publikacją książkową. 

Spektakl utrzymany jest w konwencji klasycznego autorodeo, ramą programową nawiązującego do najlepszych wzorców z lat 70-tych:

Finezyjne kombinacje akrobatyczne realizowane na karoseriach samochodów poruszających się na dwóch kołach. Mistrzowsko odegrane sekwencje z największych hitów współczesnego kina akcji. Bezkompromisowo podrasowane silniki przeciwko sprawności i odwadze człowieka. Jedyny na terenie Polski Globus Śmierci, a także Monster Trucki i płonący ludzie. Ogień, pirotechnika, aromat spalin i palonych opon, gniecenie blachy i ostra, rockowa muzyka. Demolka . autorski projekt Streets Owners - to Wielkie Widowisko, spektakl jakiego nie było w Poznaniu od 25-lat!!!
Organizator

Specjalnie dla Was, w ramach Pożegnania Wakacji, wszystkie bilety w cenie wstępu ulgowego – tylko 30zł!!!

Kasa czynna na stadionie, w dniu pokazu, od godziny 17:00.

Nie zastanawiaj się… wbijaj do nas - o tym widowisku będziesz opowiadał swoim wnukom…

www.facebook.com/streetsowners  

www.facebook.com/globeofdeath

www.kaskader.net

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video