Ukradła perfumy za prawie 2 tysiące złotych i... podała swoje dane osobowe

Autor: AK
Drukuj

Sprawa tak prosta, że pracujący nad nią policjanci zapewne sami nie chcieli w to uwierzyć. Młoda kobieta ukradła w jednej z drogerii w Lesznie perfumy. To jednak nie jedyna rzecz, jaką zrobiła w sklepie. Przed wyjściem... wypełniła formularz do karty lojalnościowej, podając swoje dane osobowe.

Do zdarzenia doszło w połowie sierpnia w Lesznie. Policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży w jednej z drogerii. Podczas rutynowego sprawdzania monitoringu, pracownicy ochrony znaleźli zapis zdarzenia, którego wcześniej nie zauważono.

Na nagraniu widać, jak młoda kobieta wraz z towarzyszącym jej mężczyzną, wkłada do torby markowe perfumy o łącznej wartości prawie 2 tysięcy złotych. Następnie, kobieta podeszła do kasy, by zapłacić za drobne zakupy. Przy okazji jednak, postanowiła skorzystać z możliwości otrzymania karty lojalnościowej, dlatego wypełniła niezbędny do rejestracji formularz zgłoszeniowy, w którym podała swoje prawdziwe dane osobowe.

Funkcjonariusze mieli więc ułatwione zadanie i szybko rozpoczęli poszukiwanie sprawców. 25 sierpnia, w Żorach, zatrzymano uwiecznioną na nagraniu 20-letnią mieszkankę Zgorzelca. Postawiono jej zarzut kradzieży, za co grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nadal trwają poszukiwania mężczyzny, który wraz z kobietą dopuścił się przestępstwa.

Jak ustalili leszczyńscy policjanci, istnieje duże prawdopodobieństwo, że para może mieć związek z innymi, podobnymi zdarzeniami w województwach wielkopolskim, lubuskim i dolnośląskim.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA