Uroczystości patriotyczne upamiętniające pomordowanych przez hitlerowców w Żabikowie (Transmisja 360)

Autor: AK vid./fot. MC
REKLAMA
Drukuj

Już dziś, o godzinie 10:00 rozpoczną się uroczystości upamiętniające zamordowanych działaczy lewicowych przez hitelrowców, na terenie obozu karno-śledczego w Żabikowie. Obchody obejrzeć będzie można na żywo dzięki naszej transmisji.

Obóz w Żabikowie powstał w 1943 roku, w czasie likwidacji miejsca kaźni na terenie Fortu VII w Poznaniu. Przetrzymywano tam głównie więźniów przesłuchiwanych przez gestapo, a także wykonywano tam wyroki śmierci.

Dzisiejsze uroczystości  upamiętniające zamordowaniedziałaczy lewicowych przez hitlerowców, rozpoczną się o godzinie 10:00 na terenie muzeum obozu karno-śledczego. Poza mieszkańcami i weteranami, udział w nich wezmą m.in. byli posłowie na sejm RP, przedstawiciele biura posła do parlamentueuropejskiego Krystyny Łybackiej, samorządowcy, harcerze , związkowcy, rezerwiści Wojska Polskiego oraz działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Wydarzenie będzie można oglądać na żywo dzięki naszej transmisji już od godziny 10:00. Będzie realizowana w technologii tradycyjnej, z obrazem z kilku ujęć oraz w technologii 360, co oznacza, że widz sam może decydować, w którą stronę chce patrzeć, przesuwając obraz kursorem.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA