Most pracy między Polską i Ukrainą

Autor: MK
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Drukuj

W całej Polsce oraz Ukrainie działa agencja zatrudnienia Most Pracy, której główna siedziba mieści się w Poznaniu. Jest jedną z najszybciej rozwijających się firm rekrutacyjnych w branży. Obsługuje firmy i korporacje, a także świadczy usługi dla średnich i mniejszych przedsiębiorstw.

Most Pracy oferuje dostęp do zweryfikowanej bazy potencjalnych kandydatów, zarówno specjalistów (w tym przedstawicieli zawodów niszowych), jak i robotników fizycznych. Specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska, w zależności od konkretnych wymagań swoich klientów. Obsługuje firmy z różnorodnych branż: produkcyjnej, logistycznej, spożywczej, metalowej, przeładunkowej, budowlanej, obsługi klienta oraz wielu innych.

Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.
mówi właściciel agencji pracy.

W dzisiejszych czasach rynek pracy jest bardzo zmienny i dynamiczny. Dostosować się do tego muszą zarówno firmy, jak i pracownicy.

My zapewniamy tym obu grupom wsparcie, oferując najbardziej korzystne rozwiązania. Jesteśmy zaufanym partnerem, który zapewnia skuteczne i sprawdzone metody, natychmiastową pomoc.
dodaje właściciel Mostu Pracy.

Most Pracy uzyskuje w imieniu pracodawców i osób chcących znaleźć pracę wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do legalnego zatrudnienia:zezwolenie na pobyt czasowy i pracę
- zezwolenie na pobyt stały
- wizę wojewódzką
- wizę roboczą


więcej informacji na www.mostpracy.pl

KONTAKT:

telefon: +48 733 387 478

e-mail: biuro@mostpracy.pl

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA