Tłoczno na dojazdach do ul. Królowej Jadwigi, popsuta ciężarówka na autostradzie - poniedziałkowe utrudnienia w Poznaniu

Autor: AK fot. MotoSygnały Twitter
REKLAMA
Drukuj

Nowy tydzień, stare problemy. Kierowcy w Poznaniu i na dojazdach zdecydowanie mają dziś więcej czasu na podziwianie widoku za oknem, ponieważ korków nie brakuje. Nowe utrudnienia na ul. Królowej Jadwigi mocno dają o sobie znać w poniedziałkowy poranek. Tłoczno i powoli wygląda także ruch na autostradzie A2.

Pierwsze utrudnienia czekają kierowców już na dojeździe do ronda Rataje, zarówno od strony Śródki, jak i trasy katowickiej. Ruch w stronę centrum na ul. Królowej Jadwigi zdecydowanie jest… „statyczny”. Kierowcy częściej stoją, niż jadą, a korek rozładowuje się dopiero tuż przed Wierzbięcicami. W stronę ronda Rataje najgorzej wygląda sytuacja między ul. Półwiejską a AWF.

Tłoczno jest także na ul. Jana Pawła II, Garbarach, 28 Czerwca 1956 roku i Lechickiej.

Ruch na poznańskim odcinku autostrady A2 utrudnia popsuta ciężarówka, która blokuje prawy pas między Luboniem a Krzesinami w kierunku Warszawy. Kierowcy informują jednak, że duży ruch jest także w stronę Świecka.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA