Takiej bawialni dla dzieci jeszcze nie było!

Autor: kl
Artykuł sponsorowany
Drukuj

Mama na zakupy, a dziecko? Do sali zabaw! I chociaż do niedawna w Starym Browarze nie było to możliwe, od miesiąca w środowisku parentingowym mówi się tylko o Leoparku – nowo otwartej bawialni, którą pokochały zarówno dzieci jak i rodzice. Pozytywne komentarze dotyczą nie tylko atrakcji które czekają na najmłodszych, ale przede wszystkim wnętrza, które – podobnie jak Stary Browar – zdecydowanie wyróżnia się wśród innych centrów.

Rozrywka dla całej rodziny

Dzieci z miejsca pokochały Leopark, bez końca skacząc na trampolinach, ścigając się na motocyklach czy torze przeszkód. Zachwyceni są także rodzice, komplementując nie tylko wyposażenie, możliwość udziału w zabawach, ale przede wszystkim wystrój. Przestronna bawialnia, nawiązuje do wnętrza Starego Browaru, o czym przypominają szachownica, zegary i kadzie browarnicze. Nad Leoparkiem pracował międzynarodowy zespół projektantów, a wszystkie atrakcje spełniają wyśrubowane unijne standardy bezpieczeństwa.

Poczuj magię Leoparku 

Jeden bilet to całodzienne wejście do bawialni i możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji. Zabawa zaczyna się tuż po przekroczeniu progu Leoparku. Największa konstrukcja to pełen niespodzianek tor przeszkód. Aby przejść go do końca, dzieci muszą ominąć liczne, ruchome elementy. Można się tutaj zgubić niczym w labiryncie, sprawdzić zręczność i zwinność na wielopoziomowej „spider tower”, odpocząć na dużych, miękkich piłkach albo obitych gąbką wałkach. Po drodze znajdują się równoważnie, linowe mostki i specjalne elementy na których można się huśtać. Mniej więcej w połowie trasy zamontowana została „niewidzialna” podłoga, sprawiająca wrażenie chodzenia w powietrzu. Zaraz potem na dzieci czekają armatki pneumatyczne i fontanna strzelająca w górę gąbczastymi kulkami. Tor przeszkód kończą zjeżdżalnie. Na fanów jednośladów i ścigania się, czeka gokartowy tor i miniatury motorów, przypominających prawdziwe Harley-Davidsony. 

Od lat 0

W Leoparku znalazła się również specjalna strefa dla najmłodszych dzieci. W trosce o ich bezpieczeństwo, postawiono na miękkie, pozbawione ostrych krawędzi elementy. Odpowiednio zabezpieczone nie stwarzają żadnego zagrożenia dla dzieci. Maluchy mogą korzystać tam ze zjeżdżalni, basenu z miękkimi piłeczkami i gąbczastych bujaków. 

Alicja czy Nemo? Urodziny w bajkowym klimacie

Jubilaci i ich przyjaciele mają również niepowtarzalną okazję do spędzania w Leoparku swoich urodzin. Do wyboru mają jedną z dwóch salek, przygotowanych specjalnie na tę okazję, a ponieważ utrzymane zostały w jednolitej gamie kolorystycznej, mogą być przeznaczone zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wyglądające niczym te z kart opowieści o Alicji z Krainy Czarów i podwodnym świecie Nemo sale, wyposażone zostały także w specjalne ekrany, tak zwane smart TV. Najmłodsi mogą tam wcielić się w ulubionych artystów i wspólnie bawić się podczas karaoke. Dodatkowo, na pamiątkę można zabrać ze sobą zdjęcie wykonane w specjalnie przygotowanym „atelier fotografa”. 

Zabawa dla dzieci i nie tylko

Ostatnia strefa zabawy to trzy trampoliny sportowe, do których kolejka ustawia się pod schodkami prowadzącymi na materace. Podskoków i podniebnych harców końca nie widać, a zachwycone dzieciaki co i rusz wymyślają nowe, trampolinowe gry i zabawy. 

Czekający na swoje pociechy rodzice, mogą zrelaksować się w specjalnej strefie wypoczynku na wygodnych i stylowych sofach i fotelach. W usytuowanej obok kawiarni w kształcie kadzi browarniczej mogą napić się kawy i kupić napoje oraz przekąski dla bawiących się dzieci. 

Wielką zaletą Leoparku jest możliwość wspólnej zabawy dzieci i rodziców. Wszystkie konstrukcje zostały zaprojektowane tak, aby dorośli również mogli wejść do poszczególnych stref, bez konieczności schylania się. 


Godziny otwarcia i bilety

Z bawialni Leopark korzystać można przez 7 dni w tygodniu, w godzinach otwarcia Starego Browaru: od godz. 09:00 do 21:00 w dni powszednie i soboty oraz od godz. 10:00 do 20:00 w niedziele. Bilety wstępu mają różne ceny, w zależności od ilości dzieci i obecności dorosłych. Dla przykładu, rodzina z dwójką pociech, zapłaci za bilet od 24 do 41 zł za dziecko. Najdroższy bilet wymagający dozoru pracownika Leoparku, w weekend kosztuje 50 zł.

Stary Browar dla dzieci

W 2017 roku bardzo rozbudowano ofertę Starego Browaru dla najmłodszych. W maju w parku uruchomiony został unikalny plac zabaw, a bawialnia Leopark jest całorocznym uzupełnieniem oferty dla dzieci. Dodatkowo tworzą ją liczne bezpłatne wydarzenia i warsztaty artystyczne, ujęte w parasolowy projekt Podwórko by Stary Browar. 

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA