Sześciu Polaków w turnieju głównym Poznań Open

Autor: AK fot. Paweł i Piotr Rychter/Poznań Open
Drukuj

Sześciu Polaków zagra w turnieju głównym Poznań Open, który rozpoczął się w weekend na kortach Parku Tenisowego Olimpia. Tylko jeden z nich, Maciej Rajski, awansował z kwalifikacji, w których pokonał sklasyfikowanego o prawie 300 pozycji wyżej Estończyka Vladimira Ivanova.

Do turnieju finałowego, dwóch polskich zawodników - Jerzy Janowicz oraz Kamil Majchrzak - awansowało dzięki wysokiej pozycji w rankingu. Troje - Hubert Hurkacz, Michał Dembek oraz Andrzej Kapaś - otrzymało tzw. "dziką kartę" od organizatorów. Jako ostatni, awansował Maciej Rajski, który zwyciężył z faworytem pojedynku, Ivanovem, 6:1, 6:4.

Niedzielny mecz rozpoczął się od zdecydowanej przewagi Polaka. W drugim secie kibice mogli zobaczyć o wiele bardziej wyrównaną walkę i emocjonujące zagrania. Ostatecznie, także i ten set padł łupem Rajskiego. Kolejne spotkanie rozegra z Hiszpanem Rubenem Ramirezem Hidalgo.

Dzisiaj mecze rozpoczną się o godzinie 14:30. Kibice będą mogli oglądać trzy mecze pierwszej rundy gry pojedynczej oraz trzy spotkania pierwszej rundy gry podwójnej. 

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video