Moda vintage królowała w niedzielę na Nocnym Targu Towarzyskim

Autor: AK fot. AG
Drukuj

Każda kobieta lubi wyróżniać się wśród innych pań swoim ubiorem i wyglądem. Styl vintage zawsze inspirował, a ostatnio znów wraca do łask. Nocny Targ Towarzyski był w niedzielę małym rajem dla wszystkich chcących uzupełnić swoją garderobę o ubrania i dodatki z dawnych lat.

Kołnierzyki, zegraki na łańcuszku, szerokie suknie, koszule, spódnice, kapelusze i szelki dla panów - to tylko niektóre z rzeczy charakterystycznych na stylu vintage, które  można było znaleźć w niedzielę między godziną 10:00 a 20:00 na Nocnym Targu Towarzyskim przy ul. Kolejowej.

Jak się okazało, poznaniacy i poznanianki chętnie nie tylko kupują, ale także sprzedają i wymieniają się zawartością swoich szaf. Były ubrania, dodatki i wyjątkowe klasyki. To okazja do znalezienia czegoś nowego, uniwersalnego i niepowtarzalnego.

Klimatu dodawały osoby wystylizowane na dawne lata - były więc panie w sukienkach, trzewikach i z czerwoną szminką na ustach, a także panowie w kapeluszach, krawatach i z szelkami przypiętymi do spodni.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA