Escape room, planszówki i Tetris "w realu" - sobota pod znakiem gier i zabaw!

Autor: AK
REKLAMA
Drukuj

Kolejna sobota i kolejny motyw przewodni podczas akcji „Lato na Targach”. Tym razem, odwiedzający MTP będą mogli przenieść się do świata gier - planszowych, podwórkowych, a także kultowego… Tetrisa, choć w wydaniu kartonowym. Dodatkowo, będzie można także spróbować swoich sił w Escape Roomie.

Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały atrakcje dla całych rodzin, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Na miejscu będzie można pograć w różnego rodzaju „planszówki”, a wśród nich gry familijne, przygodowe i klasyczne.

Nie zabraknie także kultowego Tetrisa, jednak w nieco innej formie niż zwykle. Zamiast padów i komputera, na uczestników czekać będą… kartony i wersja Tetrisa „w realu”, w wymiarze 3D i XL.

Sobota to także okazja, by przypomnieć sobie gry z czasów dzieciństwa i pokazać je kolejnym pokoleniom. Będą podchody, państwa-miasta, kapsle, guma i skakanki.

Po raz pierwszy w historii MTP, jedno z pomieszczeń w pawilonie numer 2 zamieni się w Escape Room. Zabawa, która w Polsce cieszy się ogromną popularnością, zostanie przeniesiona na grunt targowy. Uczestnicy będą mieli 15 minut na pokonanie zagadek i łamigłówek, aby wydostać się z pokoju. W zabawie mogą uczestniczyć rodziny z dziećmi i osoby, które nie mają jeszcze doświadczenia w tego typu grze, ponieważ poziom będzie dostosowany dla osób początkujących.

Atrakcje dostępne będą w sobotę, 15 lipca, od godziny 10:00 do 21:00.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA