Poznań teatralnie - jak zdobyć bezpłatne wejściówki na Teatr na Wolnym?

Autor: AK
REKLAMA
Drukuj

Lato w mieście teatralnie! Już w sierpniu do Poznania zjadą teatry z całej Polski, by zaprezentować poznaniakom swoje spektakle na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta. Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie otrzymać wejściówki na 13 przedstawień. Gdzie i jak je zdobyć?

„Kulturalne lat na Wolnym” rozpocznie się 17 sierpnia, a inauguracyjnym spektaklem będzie „Kolacja dla głupca” Wrocławskiego Teatru Komedia.

Największą pulę biletów - 3420 - będzie miał portal bilety24.pl. Tam, od 28 lipca do 7 sierpnia, będzie można zarezerwować wejściówki, które następnie do odebrania będą w dniach 9-14 sierpnia w Centrum Informacji Miejskiej (ul. Ratajczaka 44). Jedna osoba może maksymalnie zarezerwować cztery bilety - np. po jednym na cztery spektakle lub po dwa na dwa spektakle.

Centrum Informacji Miejskiej będzie miało również własną pulę do rozdysponowania - 2320 wejściówki, które wydawane będą od 5 sierpnia do wyczerpania zapasów. W tym wypadku także obowiązuje limit 4 biletów na osobę.

Odebranie wejściówek będzie możliwe także w Centrum Inicjatyw Senioralnych (ul. Mielżyńskiego 24), które otrzyma 360 sztuk. Odbierać będzie je można od 3 sierpnia, a jedna osoba otrzyma maksymalnie 2 bilety w przypadku spektakli regularnych i 4 w przypadku spektakli dla dzieci.

Nie zabraknie również konkursów, w których będzie można wygrać wejściówki. Centrum Inicjatyw Rodzinnych rozda aż 130 na 6 spektakli. 160 biletów będzie rozdawanych za pośrednictwem strony Miasta Poznań na Facebooku.

Wydarzenie potrwa do 26 sierpnia.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA