Lotnisko Poznań - Ławica odnotowuje kolejny wzrost!

Autor: AK fot. Junx
Drukuj

Poznańskie lotnisko ma kolejny powdów do radości. Po dobrych informacjach i rozwoju w ostatnich miesiącach, zanotowało kolejny wzrost liczby pasażerów, którzy skorzystali z jego usług. W czerwcu, z portu na Ławicy skorzystało prawie 201 tysięcy osób.

Czerwiec to czas urlopów i wakacyjnych podróży, co oznacza także większy ruch na lotniskach. W przypadku Ławicy, to nie jedyny powód odnotowanego sukcesu. W ubiegłym miesiącu wystartowały nowe połączenia - do Lwowa i Tel-Awiwu, a także zwiększyła się ilość kursów do Warszawy. Rozwój siatki połączeń lotniska, z pewnością miał wpływ na bardzo pozytywny wzrost (3,4%) w czerwcu.

Jak podaje Port Lotniczy Poznań - Ławica, w ubiegłym miesiącu obsłużono aż 200 835 pasażerów! To prawie dwa razy więcej niż jeszcze trzy miesiące temu. 

Ruch na poznańskim lotnisku z pewnością będzie się jeszcze zwiększał w najbliższych miesiącach nie tylko ze względu na trwający sezon letni, ale również na uruchamiane kolejne połączenia, które wystartują już jesienią tego roku.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA