Premiera nowego Opla Insignia! Przyjdź do salonu i wyraź swoją opinię na żywo

Autor: EM
REKLAMA
Drukuj

Sportowe emocje, stylowe wnętrze i zupełnie nowy wymiar komfortu. Nowy Opel Insignia zostanie zaprezentowany już w ten weekend w salonie Opla w Komornikach pod Poznaniem. Każdy będzie mógł osobiście przekonać się, jak wygląda i jak wygodne jest jej wnętrze, a to wszystko w obiektywie naszej kamery, dzięki której będzie można na gorąco podzielić się swoimi wrażeniami z siedzenia za kółkiem nowego modelu podczas transmisji na żywo, którą będzie można obejrzeć na żywo na naszym portalu.

Opel Insignia doczekał się drugiej generacji: wersji Grand Sport i Sports Tourer, które łączą w sobie stylowe i komfortowe wnętrze ze sportowym charakterem. Oba modele wyróżnia dopracowana i dynamiczna sylwetka. Dzięki zastosowaniu inteligentnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz lekkich materiałów, samochody stały się lżejsze, co pozytywnie wpływa zarówno na ekonomiczny wymiar użytkowania pojazdu jak i prace silnika.

Dotykowy panel na ekranie, dzięki któremu można sterować większością ustawień, podzielony został na trzy intuicyjne strefy.

W sobotę i niedzielę, 24 i 25 czerwca, w salonie Opla w Komornikach pod Poznaniem, będzie można samemu przekonać się, jak wygląda wnętrze obu modeli. Ci, którzy nie będą mogli być tam osobiście, będą mogli wszystko zobaczyć dzięki naszej transmisji na żywo, która rozpocznie się o godzinie 9:00. Dla odwiedzających salon będzie to niepowtarzalna okazja, by podzielić się wrażeniami z wnętrza najnowszej Insignii ze znajomymi przed monitorami oraz wszystkimi widzami na gorąco, na żywo. Razem z naszą kamerą będziemy czekać na wszystkich chętnych!

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA