Festyn rodzinny na Ławicy - najwięcej radości sprawiły konie

Autor: AK fot. straż miejska
REKLAMA
Drukuj

W weekend poznaniacy bawili się na Ławicy. Na terenie boiska przy ul. Sztaudyngera odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Radę Osiedla Ławica.

Choć pogoda w sobotę nie rozpieszczała, to poznaniacy chętnie przyszli skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji. Jak zwykle, najwięcej z nich czekało na najmłodszych.

Ogromną radość sprawiła dzieciom obecność kucyków i koni, na których mogły się przejechać. Dla wielu z nich był to pierwszy tak bliski kontakt z tymi zwierzętami. Aktywnych zajęć nie brakowało - był turniej piłki nożnej dla najmłodszych i dmuchane zjeżdżalnie.

Swoje stanowiska miały również straż miejska, straż pożarna, policja i zakład lasów poznańskich. Poznaniakom wręczane były ulotki, elementy odblaskowe oraz pamiątkowe przypinki „Bądź bezpieczny w wakacje”. Każdy mógł także sprawdzić swoja wiedzę w teście z zasad poruszania się rowerem, a także rozwiązać krzyżówki, a na najmłodszych czekały kolorowanki.

Na uczestników festynu czekały także liczne gry i zabawy, w których udział mogły wziąć całe rodziny. Nie zabrakło także konkursów z nagrodami i przekąsek.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA