Sobotnie pikniki i festyny rodzinne w Poznaniu na żywo! (Transmisja)

Autor: AG video Mikołaj Rój
REKLAMA
Drukuj

Już jutro poznaniacy będą bawić się na festynach i piknikach rodzinnych organizowanych w różnych dzielnicach miasta. Będziemy tam z naszą kamerą, dzięki czemu czytelnicy będą mogli obejrzeć transmisję na żywo z wydarzeń na Wildzie i Junikowie!

Wilda, Junikowo, Rataje - właśnie tam jutro bawić się i uczyć będą całe rodziny, a wśród nich będzie także codziennypoznan.pl z kamerą. W godzinach 12:00 - 14:00 pojawimy się na trzech wydarzeniach:

Piknik Wildecki w Parku im. Jana Pawła II, gdzie na poznaniaków czeka m.in. przegląd twórczości artystycznej wildeckich szkół i przedszkoli, warsztaty bębniarskie, bezpłatne badania lekarskie, animacje „w głębinach oceanów”, koncerty poznańskich zespołów, a także strefa aktywności sportowych.
Festyn „Bawmy się wszyscy razem” na Junikowie, który odbędzie się w Parku im. ks. Feliksa Michalskiego. Na scenie pojawią się uczniowie lokalnych szkół i przedszkoli, a także zespoły: Peters i Brick House oraz Tańca Ludowego Staropolanie, który wystąpi w towarzystwie zespołu Konsonans. Poznaniacy będą mogli także wspólnie wziąć udział w konkursie i nauce tańca dla dzieci i dorosłych.


Najmłodszych z pewnością ucieszy ściana wspinaczkowa, trampoliny, kolejka szynowa i dmuchańce. Do tego pracowania ceramiczna oraz liczne gry, konkursy i zabawy oraz instruktaż z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Festyn będzie również okazją do oznakowania swojego roweru i wymiany książek w ramach akcji bookcrossingu. Do tego malowanie paznokci, makijaż i masaże. Atrakcją będą także pokazy skoków na trampolinie w wykonaniu medalistów Mistrzostw Polski.

Czytelnicy portalu codziennypoznan.pl będą mogli oglądać przebieg tych trzech wydarzeń dzięki naszym transmisjom na żywo, które rozpoczną się już od godziny 12:00 i aż do 14:00 będziemy przemieszczać się z naszą kamerą do kolejnych miejsc.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA