Zbilansowana dieta a wiosenna energia

Autor: AK
REKLAMA
Drukuj

Wiosna to czas, gdy nie tylko przyroda budzi się do życia, ale także ludzie mają o wiele więcej energii i chęci do działania. Jak wspierać przypływ energii zbilansowaną dietą?

Kampania „Soki i musy - witaminy w SMART formie” ma na celu pokazanie, jak ważne w diecie człowieka są przetwory z owoców i warzyw. Organizatorzy akcji podkreślają, że są to najbardziej naturalne i bezpieczne suplementy, które mają wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Dawka witamin doda nam sił i zregeneruje po wysiłku fizycznym - takim jak np. długi spacer, czy przejażdżka rowerem.

Organizatorzy kampanii zwracają uwagę na to, by zastępować często niezdrowe przekąski owocami, warzywami i ich przetworami takimi jak soki czy musy. Jedzenie czy picie możemy przygotować na świeżo w domu i zabrać ze sobą do szkoły, pracy czy na biwak.

Jednocześnie, ważne jest, by zbilansowaną dietę stosować przez cały rok, a nie tylko wiosną i latem. Na chłodniejsze dni przyda nam się wzmocniona odporność, na którą wpływ ma m.in. odpowiednia dawka witamin dostarczona do naszego organizmu.

Kampania „Soki i musy – witaminy w wygodnej formie” jest finansowana z budżetu UE, państwa oraz ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw, stanowiących wkład własny Krajowej Unii Producentów Soków.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA