Słoneczny piątek i zapowiedź pogodnego weekendu, czyli... tłumy na dworcu

Autor: AK fot. Magda
Drukuj

Piątek, ładna pogoda, prognoza słońca i wysokich temperatur na weekend - to nie mogła skończyć się inaczej niż tłumami poznaniaków wyjeżdżającymi, by choć na chwilę uciec od zgiełku miasta. Na Dworcu Głównym w Poznaniu tłumy ludzi ruszyły w podróż.

Jezioro, morze, góry czy po prostu rodzinny ogród za miastem - kierunków jest wiele, a poznaniacy postanowili skorzystać z ciepłej pogody i odpocząć poza miastem. Na nasz adres mailowy kontakt24@codziennypoznan.pl otrzymaliśmy od pani Magdy zdjęcia z Dworca Głównego w Poznaniu. Widać na nich tłumy ludzi, choć jak zaznaczyła czytelniczka "zdjęcia nie oddają tego, co tu sie dzieje". Kolejki tworzą się do kas biletowych oraz biletomatów, a także na peronach.

Z pewnością nie pomaga także fakt dwóch poważnych awarii trakcji do jakich doszło dziś rano najpierw na trasie Poznań-Gniezno, a później Poznań-Jarocin. Choć tę pierwszą udało się już naprawić, to pociągi nadal mają kilkudziesięciominutowe opóźnienie. Druga jest utrudnieniem nie tylko dla Wielkopolan, ale także wielu osób, które chcą dostać się na południe - przez Chociczę, w której doszło do zerwania trakcji, jeździ wiele pociągów na trasie Poznań-Katowice.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA