Rozprawa Hossa po raz kolejny odroczona

Autor: AK
REKLAMA
Drukuj

Po raz kolejny rozprawa w procesie Arkadiusza Ł., ps. „Hoss” została odroczona. Oskarżony źle się poczuł i konieczne było wezwanie służb medycznych.

W poznańskim Sądzie Okręgowym miał dziś ruszyć proces w sprawie wyłudzeń metodą „na wnuczka” w Niemczech, Szwajcarii i Luksemburgu. Na ławie oskarżonych zasiadł Arkadiusz Ł., uznawany za twórcę metody oszustwa oraz jego brat, Adam P.

Proces próbowano rozpocząć już kilkukrotnie, jednak rozprawy były odraczane m.in. ze względu na stan zdrowia „Hossa”. Dziś także jego obrońcy wnioskowali na początku rozprawy o odroczenie i przeprowadzenie badań psychiatrycznych zaznaczając, że ich klient źle się czuje. Sąd odrzucił wniosek i rozpoczął rozprawę.

Po godzinie oskarżony poczuł się na tyle źle, że konieczne było wyproszenie dziennikarzy z sali, przerwanie rozprawy i wezwanie służb medycznych. Okazało się, że mężczyzna miał napad dusznicy bolesnej i należy wykonać szczegółowe badania, dlatego sędzia poinformowała, że rozprawa zostaje odroczona, a kolejnym terminem jest 28 czerwca.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA