Poznańskie stowarzyszenia łączą siły i zapraszają do wspólnego powitania Wartostrady

Autor: AK
Drukuj

Na Wartostradę czekało wielu poznaniaków. Ścieżka pieszo-rowerowa wzdłuż rzeki to atrakcja zarówno dla mieszkańców jak i turystów. Poznańskie stowarzyszenia zapraszają więc wszystkich na wspólne świętowanie jej otwarcia.

Na nowym odcinku trwają jeszcze ostatnie poprawki, ale z Wartostrady już od ubiegłego tygodnia chętnie korzystają mieszkańcy. Poznańskie stowarzyszenia: Prawo do Miasta, Ulepsz Poznań, Poznaniacy.info, Inwestycje dla Poznania, Rowerowy Poznań, Centrum Otwarte, a także Partia Zieloni Poznań oraz Partia Razem Poznań postanowili zaprosić poznaniaków do wspólnego, uroczystego i radosnego świętowania.

W jaki sposób? Pokonując odcinek Wartostrady „na rowerze, deskorolce, wrotkach, tudzież rolkach, z kijkami do nordic walkingu, z latawcem, psem i resztą rodziny” w niedzielę, o godzinie 12:00. Zbiórka uczestników odbędzie się pod Bramą Poznania, a przejazd będzie kontynuowany do mostu Królowej Jadwigi.

To świetna inicjatywa nie tylko do okazania radości z powstania ścieżki, ale także promocji aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i integracji różnych środowisk poznańskich.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA