Kolejne zwiększenie ilości połączeń lotniczych między Poznaniem a Warszawą!

Autor: AK
REKLAMA
Drukuj

2017 jest jak do tej pory bardzo dobry dla poznańskiego lotniska Ławica i jego pasażerów. Dziś potwierdzono informację o kolejnym zwiększeniu kursowania między Poznaniem a Warszawą.

W styczniu tego roku, LOT poinformował, że od sezonu letniego zwiększy ilość połączeń między Poznaniem a Warszawą z 24 do 29 tygodniowo. Dziś ogłoszono, że dołączy do nich jeszcze jeden, co oznacza, że od 31 lipca poznaniacy będą mieli jeszcze więcej możliwości dotarcia do stolicy Polski.

Taka informacja jest bardzo dobra dla pasażerów szczególnie ze względu na zbliżający się remont trasy kolejowej z Poznania do Warszawy, który mocno wydłuży czas podróży między tymi miastami. Przelot samolotem trwa ok. 55 minut, a ceny biletów rozpoczynają się już od ok. 90 złotych, co sprawia, że droga powietrzna staje się bardzo dobrą alternatywą dla pociągu.

Większość nowych kursów została dostosowana do fal przesiadkowych LOT w Warszawie, dzięki czemu poznaniacy, którzy chcą kontynuować dalszą podróż z lotniska w stolicy Polski, będą mieli wygodniejsze i dogodniejsze połączenie.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA