Stary Browar uruchamia podwórko dla dzieci

Autor: Barbara Banat
Artykuł sponsorowany
Drukuj

„Dzień dobry, czy jest Franek? A wyjdzie na podwórko?” – jeśli spędziliście dzieciństwo grając w klasy, gumę i robiąc fikołki na trzepaku, z pewnością to zdanie wywoła uśmiech na waszych twarzach. Chwilowy powrót do dzieciństwa? Lepiej! „Podwórko by Stary Browar” na stałe zagości w parku Starego Browaru. Już w eekend odbędzie się Wielkie Otwarcie, wiele atrakcji dla najmłodszych czekać będzie także w kolejne weekendy.

W dobie wszechobecnego Internetu, dzieci coraz mniej czasu spędzają na świeżym powietrzu, a przysłowiowe „podwórka” znikają z języków młodszych pokoleń. Od teraz park Starego Browaru przekształci się w miejsce jeszcze bardziej przyjazne i mające wiele do zaoferowania dzieciom, a nowy początek wyznaczy 19 maja oficjalne otwarcie jedynego w swoim rodzaju placu zabaw, nad którego projektem pracowaliśmy wiele miesięcy.” – tłumaczy ideę Podwórka by Stary Browar jego pomysłodawczyni, Joanna Tupalska ze Starego Browaru. „W chłodniejszych miesiącach Podwórko nie przestanie działać i przeniesie się do wnętrz Starego Browaru
zdradza Tupalska

W piątek 19 maja odbędzie się oficjalne otwarcie placu zabaw dla dzieci w parku Starego Browaru. „Rodzice doszukiwali się w nim instalacji artystycznej, ale dzieciaki od razu zauważyły tory przeszkód, zjeżdżalnie i huśtawki” – dodaje Joanna Tupalska. 

Niekonwencjonalne kształty, geometryczne formy oraz elementy powtarzalności to celowy zabieg, mający zwrócić uwagę na wyjątkowość placu zabaw Starego Browaru. Wszystkie wykorzystane elementy składają się z wyginanej na zimno stali, specjalnie ocynkowanej i malowanej, której największą zaletą jest trwałość i odporność na zniszczenia. Całość przeszła pozytywnie szereg kontroli bezpieczeństwa. 

Teraz czas na prawdziwy test – zabawę! 

Od 19 do 21 maja, otwarciu Podwórka towarzyszyć będzie szereg atrakcji, takich jak zumba dla dzieci z Magiel Fitness i wata cukrowa (19 maja od 12:00 do 18:00, 20 maja od 10:00 do 16:00, 21 maja od 10:00 do 16:00). 

Przez cały weekend odbywać się będą także warsztaty artystyczne z Kurą Domową w różnych godzinach (obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerami 61 859 6015 lub 61 667 1400).

19 maja do Starego Browaru wraca również lubiany zarówno przez dzieci jak i dorosłych Smyk. Z tej okazji w Pasażu 0, na dzieci czekać będzie malowanie buziek i formowanie balonów wraz z klaunem. W sklepie można będzie stworzyć własną bransoletkę z koralików, a także własnoręcznie udekorować ciasteczka i babeczki. Na najmłodszych czekać będą również prezenty w postaci gadżetów od Smyka. 

 

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA