Pierwszy turniej Warta Cup 2017 już w najbliższą niedzielę. Na boiskach aż 32 zespoły z całej Polski

Autor: AK fot. B. Guziałek, plakat: POSIR
REKLAMA
Drukuj

W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy z trzech turniejów plażowej piłki siatkowej Warta Cup 2017. Wydarzenie będzie także inauguracją sezonu plażowego w stolicy Wielkopolski, w którym udział wezmą 32 drużyny męskie z całego kraju.

Pierwszy turniej odbędzie się na boiskach Ośrodka Przywodnego Rataje na os. Piastowskim. Wśród uczestników będą zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Ze względu na duże zainteresowanie turniejem, organizatorzy zwiększyli limit zgłoszeń z 24 do 32 drużyn.

Rozgrywki rozpoczną się  godzinie 9:00. Na boiskach dosypano 14 ton piasku i zakupiono nowe siatki, aby zapewnić wysoki poziom organizacji gier. Na cztery najlepsze drużyny czeka nagroda pieniężna. Oprócz tego, każdy uczestnik turnieju otrzyma koszulkę sportową, w której zagra.

Warta Cup 2017 składa się z trzech turniejów, które zostaną rozegrane na piaszczystych boiskach nad Wartą. Rywalizować ze sobą będą zawodnicy w kategoriach: męskiej, żeńskiej i mieszanej. W najbliższym turnieju zostaną rozegrane mecze w kategorii drużyn męskich.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA