Lech zagra z Ruchem w specjalnych koszulkach

Autor: AK fot. STS Zakłady Bukmacherskie
REKLAMA
Drukuj

Podczas sobotniego meczu z Ruchem Chorzów, piłkarze Kolejorza zagrają w wyjątkowych koszulkach z logiem Fundacji Sport Twoją Szansą na piersiach. Będzie to forma wsparcia i reklamy dla działań Fundacji, która wspiera polskie talenty sportowe i promuje zdrowy tryb życia. Akcję wspierają m.in. znani sportowcy, tacy jak Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Mila czy Monika Pyrek.

Fundacja działa od 3 lat i zajmuje się udzielaniem pomocy materialnej i merytorycznej talentom sportowym. Poza dbaniem o motywację, pomaga w zapewnieniu odpowiedniego zaplecza do treningów. Powstała z inicjatywy firmy bukmacherskiej STS.

"STS od lat wspiera polski sport sponsorując liczne kluby z wielu dyscyplin sportowych, a przede wszystkim reprezentację Polski w piłce nożnej. Prowadząc Fundację Sport Twoją Szansą zamierzamy efektywnie pomagać także osobom i mniejszym organizacjom, dla których sport jest pasją, ale z różnych powodów mają trudności w jej realizacji"
Mateusz Juroszek, prezes STS i Fundacji Sport Twoją Szansą

Akcję wspierają znani sportowcy i dziennikarze sportowi, m.in. Bartłomiej Bonk, Monika Pyrek, Sebastian Mila, Grzegorz Tkaczyk, Michał Liskiewicz, Karol Klimczak, Piotr Koźmiński i Tomasz Smokowski.

Mecz Lecha z Ruchem w sobotę, 22 kwietnia o godzinie 18:00.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA