Coraz więcej kibiców na meczach Lecha!

Autor: AK fot. Mikołaj Rój
Drukuj

Piłkarze Lecha Poznań mają się z czego cieszyć - coraz więcej osób przychodzi ich dopingować na stadionie. W ostatnich trzech meczach domowych ich zmagania oglądało za każdym razem kilkadziesiąt tysięcy fanów.

To, że podczas hitu 28. kolejki Ekstraklasy padnie rekord frekwencji było wiadome jeszcze przedspotkaniem Lecha z Legią. Mecze z warszawską drużyną zawsze cieszą się ogromną popularnością - tym razem, na trybunach zasiadło 41 026 sympatyków Kolejorza. Jak podaje klub, spotkanie to nie było wyjątkiem pod względem popularności wśród kibiców.

Ostatnie trzy mecze na stadionie przy ul. Bułgarskiej z trybun oglądało kilkadziesiąt tysięcy widzów. Na spotkanie Kolejorza z Górnikiem Łęczna przyszło 40 324 widzów, a rywalizację z Lechią Gdańsk podziwiało 31 281 kibiców.

Taki obrót sprawy cieszy nie tylko władze klubu, ale także zawodników, którzy nie ukrywają, że atmosfera i doping na trybunach są dla nich ogromną motywacją do gry. Najbliższy mecz w Poznaniu już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia, z Ruchem Chorzów.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA