Punkrockowe szaleństwo już w najbliższy wtorek! Anti-Flag zagra w Poznaniu!

Autor: AK grafika: materiały prasowe Go Ahead
Drukuj

Głośni, energetyczni i otwarcie śpiewający o swoich poglądach politycznych. Kultowa punkrockowa grupa Anti-Flag zagra w najbliższy wtorek w poznańskim klubie „U Bazyla”. Publikę rozgrzewać będzie polski zespół Offensywa.

Anti-Flag powstało w 1988 roku w USA, a w jego składzie znajduje się czterech energetycznych muzyków. Zespół prezentuje melodyjny punkrock pełen mocnych i odważnych tekstów. Muzycy nie kryją w nich swoich lewicowych poglądów politycznych i sprzeciwu wobec nacjonalizmu i faszyzmu.

Do ich największych hitów należą takie utwory jak „Die for your government”, „This is the end”, „The Press Corpse”, „Broken bones’, „911 for peace” czy „Brandenburg”.

Poznański koncert odbędzie się 18 kwietnia w klubie „U Bazyla”. Publikę przed główną gwiazdą wieczoru rozgrzewać będzie polska grupa punkrockowa Offensywa, która inspiruje się zespołami takimi jak Green Day, Rancid, Farben Lehre, The Clash czy Sex Pistols.

Bilety na wydarzenie dostępne są m.in. poprzez stronę internetową agencji Go Ahead oraz w punktach sprzedaży sieci Empik, Media Markt i Saturn.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA