PKP Intercity na ferie - więcej kursów, informacji i promocje

Autor: AK
REKLAMA
Drukuj

Już niedługo w Wielkopolsce rozpoczną się długowyczekiwane przez dzieci ferie zimowe. Wielu poznaniaków wyruszy wtedy do popularnych miejscowości turystycznych. PKP Intercity do ferii przygotowało się razem z podróżnymi i zapewnia więcej kursów, informacji i promocje.

Ferie w Wielkopolsce rozpoczną się 30 stycznia i potrwają do 12 lutego. Podróżni, którzy chcieliby przemieszczać się po Polsce pociągami, mogą skorzystać z oferty PKP Intercity. Do dyspozycji pasażerów będzie ok. 30 pociągów, które kursować będą do najpopularniejszych miejscowości górskich, w tym m.in. Krynicy-Zdrój, Szklarskiej-Poręby, Kudowy-Zdrój, Wisły, Kłodzka, Bielska-BIałej, Zagórza i Sanoka. 

Nie zabraknie także specjalnej oferty dla Zakopanego, gdzie będzie dojeżdżać 6 pociągów, w tym cztery kursujące codziennie. Z tej oferty skorzystają m.in. poznaniacy.

W PKP Intercity obowiązuje oferta „Wcześniej - Taniej”, dzięki której, za bilety zakupione z odpowiednim wyprzedzeniem, można zapłacić o 10, 20, a nawet 30% mniej.

Rodzice podróżujący z dziećmi mogą skorzystać także z promocji „Duża Rodzina” lub „Biletu Rodzinnego” - obie oferują bilety nawet 30% taniej. Także seniorzy rok życia, mogą liczyć na 30% zniżki przy zakupie „Biletu Senioralnego”.

Dla osób wybierających się w podróż jedynie w weekend, skierowana jest oferta „Bilet Weekendowy” lub „Bilet Weekendowy Max”, które pozwalają na podróżowanie na jednym bilecie. 

W czasie ferii, na 18 dworcach w Polsce, w tym na Dworcu Głównym w Poznaniu, będą dyżurować mobilni informatorzy, udzielający informacji na temat kursów PKP Intercity.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA