Bezpłatne szkolenia dot. zmian w podatkach dla przedsiębiorców

Autor: UMP
REKLAMA
Drukuj

Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Miasto Poznań zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. "Przegląd zmian podatkowych".

Celem szkolenia jest przedstawienie zmian w przepisach podatkowych, które weszły w życie w trakcie roku 2016 oraz najnowszych, które zaczną obowiązywać od 1.01.2017. W trakcie szkolenia omówione zostanie również najnowsze orzecznictwo podatkowego.

Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają między innymi wiedzę na temat zmian w podatku od towarów i usług, podatku dochodowym, szeroko zostanie omówiona również problematyka "jednolitego pliku kontrolnego" oraz treść nowego rozporządzenia o kasach fiskalnych. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej z rozbudowanym studium przypadków.

Termin: 25 stycznia 2017 r., godz. 09.00 - 16.00

Miejsce: Urząd Miasta Poznania, Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. 28 czerwca 1956 r., nr 406, sala A

Szkolenie poprowadzi pani Beata Kuśmierek - doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy, przedsiębiorca - właścicielka firmy TAX DEAL, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych.

Zapraszamy do rejestracji na szkolenie na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości http://www.pfp.com.pl/produkt_1487_przeglad_zmian_podatkowaych.htm?spam=Zapisz+si%C4%99+na+to+szkolenie

W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Izabelli Maruszczak, tel.: (91) 312 92 22,

e-mail: i.maruszczak@pfp.com.pl

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA