Poznań - idealne miejsce na zorganizowanie międzynarodowej konferencji

Autor: mik
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Drukuj

Jest wiele dużych miast w Polsce, w których warto organizować konferencje. Poznań jest o tyle szczególnym, że ściąga naprawdę wielu inwestorów, jest doskonale skomunikowany z innymi częściami Polski, a jednocześnie samo miasto posiada idealną bazę noclegową dla uczestników nawet bardzo dużych wydarzeń.

Biznesowe tradycje

O tym, jak bardzo Poznań nadaje się na organizowanie dużych konferencji, świadczy chociażby fakt, że miało tu miejsce sporo ważnych wydarzeń z bardzo wielu branż, takich jak nieruchomości, marketing, medycyna, gastronomia, czy handel internetowy.

Co jednak kluczowe, Poznań będzie doskonałym wyborem dla organizatorów, którym zależy, by dana konferencja lub kongres przyciągnęły gości nie tylko z Polski. Sprzyja temu bardzo dobre połączenie drogowe do Berlina, ale też dostępność portu lotniczego. Oczywiście krajowi uczestnicy też dotrą tu bez problemu, chociażby dzięki dobrym połączeniom kolejowym, czy autostradzie do Warszawy.

Duża baza obiektów konferencyjnych

Poznań jest miastem nie tylko dużym, lecz również nowoczesnym. W różnych jego dzielnicach dostępne są lokale idealne do organizowania konferencji i kongresów, zarówno tych małych, jak i dużych, obliczonych na kilka tysięcy gości. I to nawet wtedy, gdy zależy Ci na dostępności kilku pomieszczeń równocześnie – bo i tak na niektórych eventach bywa.

Oczywiście pewnym problemem może się wydać odnalezienie obiektu, który będzie przystosowany pod względem technicznym, a więc będzie posiadał odpowiednie nagłośnienie, miejsca do ustawienia projektora itp. W tej kwestii można jednak wydajnie sobie pomóc korzystając z całkiem sporej bazy, jaką można znaleźć na stronie http://www.konferencje.pl/poznan/.

Warto zauważyć,. Że obok dużych obiektów, w Poznaniu dostępnych jest też sporo mniejszych lokali, które pod względem technologicznym spełniają wszelkie wymogi, jakie można b y postawić, gdy organizuje się mniejsze, ale za to cyklicznie powtarzane, szkolenia. Również w tym przypadku pomoże spis sal konferencyjnych z wspomnianego portalu.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA