Ciekawa propozycja na weekend

Autor: mik
Drukuj

Od 2 do 4 grudnia podczas Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych Międzynarodowe Targi Poznańskie zamienią się w magiczne miejsce i niczym dom świętego Mikołaja, rozbłysną świątecznym blaskiem! 

Tegoroczny Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, skupi ponad 200 wystawców, którzy zaprezentują rękodzieło, ozdoby, biżuterię i wiele innych wyrobów artystycznych. Zwiedzający znajdą tu pomysły na prezenty świąteczne oraz ozdoby choinkowe. W programie wydarzenia znajdą się także warsztaty dla tych, których sami lubią tworzyć i majsterkować. W pawilonie 8, na stoisku 37 dzięki firmie Strima, partnerowi Festiwalu, będzie można własnoręcznie uszyć  prezent dla swoich bliskich lub dla siebie. Do wyboru jeden z trzech tematów: świąteczna skarpeta na prezenty, poręczna torba na sprawunki albo kuchenny fartuch. AgataPisze nauczy gości targowych sztuki kaligrafii, a z LaQ będzie można zrobić własne mydełka.  Pani Daniela Sobkowiak będzie uczyła sztuki koronkarstwa i szydełkowania, a Agata Dobak z AD Studio pokaże, jak własnoręcznie wykonać biżuterię. 

Więcej informacji o warsztatach znajduje się na stronie http://festiwal.mtp.pl/pl/program-003/warsztaty/.

W Strefie Dziecka w pawilonie 6 znajdą się też atrakcje dla najmłodszych m.in. tworzenie Poznańskiego Łańcucha Świątecznego. Można będzie wykonać swój łańcuch i przynieść go na Targi lub współtworzyć go na miejscu w specjalnie wyznaczonej strefie plastycznej. Organizatorzy Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych mają nadzieję, że ta edycja okaże się jeszcze bardziej udana od zeszłorocznej. W zeszłym roku łańcuch miał 1300 metrów. Tyle, by owinąć nim Iglicę Targów ponad 9 razy.  

Festiwal oraz Cavaliada odbywają się w tym samym czasie, więc kupując bilet na Festiwal istnieje możliwość odwiedziny również części CAVALIADA Show i Targi (bez Cavaliada Sport). 

Lokalizacja: 

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. 

ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań 

pawilon 7 i 8

Godziny otwarcia terenów targowych dla publiczności:
- 2.12 piątek: 12.00 – 19:00

- 3.12 sobota: 10.00 – 19.00

- 4.12 niedziela: 10.00 – 18.00

Godziny otwarcia kas:

- 2.12 piątek: 11:30 – 18:30
- 3.12 sobota: 9.30 - 18.30
- 4.12 niedziela: 9.30 - 17.30

Wejście:

- WEJŚCIE ZACHODNIE od ulicy Śniadeckich

- WEJŚCIE PÓŁNOCNE od ulicy Bukowskiej 

Ceny biletów

bilet jednorazowy, jednodniowy 9 zł/os. 

bilet ulgowy jednorazowy, jednodniowy (emeryci, renciści, uczniowie szkół podstawowych) – 6 zł/os

dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny  

 

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA