Nowe Złotniki - bliskość natury i miasta

Autor: Duda Development
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Drukuj

Są wakacje a mimo to Poznaniacy stojąw korkach przynajmniej kilkanaście minut dziennie. To nie tylko strata czasu, ale też pieniędzy.  Według niektórych statystyk, tracimy nawet 6 godzin miesięcznie na stanie w korkach! Dlatego myśląc o nowym domu, tak ważne jest uwzględnienie jego lokalizacji. Zwłaszcza, że wielu osobom marzy się spokojna i cicha okolica, a jednocześnie łatwy dojazd do centrum. Ciekawą propozycją dla nich może być Osiedle Nowe Złotniki.

Osiedle Nowe Złotniki położone jest w urokliwej lokalizacji w gminie Suchy Las, jednej z najbogatszych i najszybciej rozwijających się gmin w Polsce. Ulokowane z dala od miejskiego zgiełku, dzięki nowoczesnej infrastrukturze drogowej (węzeł drogi ekspresowej S11 połączonej z autostradą A2) zapewnia szybki dojazd do różnych części Poznania.

Osiedle Nowe Złotniki to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. W pobliżu znajdują się place zabaw oraz siłownie na wolnym powietrzu. W gminie znajdziemy również szkołę podstawową i gimnazjum, cieszące się dobrą renomą. Po zajęciach w szkole dzieci będą mogły szlifować swoje umiejętności sportowe na jednym z nowopowstałych boisk do piłki nożnej i koszykówki. W pobliżu znajduje się również wiele sklepów, gdzie zrobić można wszystkie niezbędne zakupy.

Nowoczesna infrastruktura i zieleń wyróżniają Osiedle Nowe Złotniki na tle innych lokalizacji. W ofercie znajdują się lokale mieszkalne w domach wolnostojących oraz bliźniakach o powierzchni od 126 do 152 m², każdy z ogródkiem oraz garażem. Domy oddawane będą w stanie deweloperskim, ale o podwyższonym standardzie. Automatyczna brama garażowa na pilota, ogrzewanie podłogowe w łazience, systemy alarmowe, rolety w oknach, to tylko część oferowanego klientom wyposażenia. Dodatkowo mieszkania będą posiadały gotową instalację telekomunikacyjną (tv, internet, telefon), a do wszystkich budynków będzie doprowadzona sieć światłowodowa.

Wyjątkowy jest także system finansowy sprzedaży mieszkań zapewniający bezpieczeństwo transakcji. W momencie podpisania umowy deweloperskiej, klient wpłaca tylko 10% wartości nieruchomości, a pozostałe 90% dopiero przy odbiorze kluczy do nowego mieszkania.

W pierwszym etapie budowy, do użytku oddane zostaną 22 lokale mieszkalne. Pierwsze będą gotowe we wrześniu 2015, a pozostałe do końca grudnia. Inwestorem jest Duda Development, obecny na polskim rynku nieruchomości od 1997 roku.

Więcej informacji o Osiedlu Nowe Złotniki: http://dudadevelopment.pl/  

 

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA