Casting do międzynarodowej produkcji w Poznaniu

Autor: PJ; fot. CC BY 2.0
REKLAMA
Drukuj

Chcesz zagrać w filmie, a nie wiesz jak się za to zabrać? Być może 24 lipca będzie pierwszym dniem, kiedy zrobisz swój pierwszy krok w kierunku kariery aktorskiej. W Poznaniu rusza casting do międzynarodowej produkcji.

Dopiero co w naszym mieście wystartowały zdjęcia do kultowego programu Bogusława Wołoszańskiego „Sensacje XX wieku”, a w Poznaniu już planowane są zdjęcia do kolejnej produkcji filmowej.

Tym razem rusza polsko–amerykańska produkcja filmu fabularnego „Chronlogy”. Film jest wielowątkowym thrillerem. Nie zabraknie polskich akcentów wśród obsady  oraz charakterystycznych poznańskich lokalizacji.

Dlatego producenci - GPD Advertising i Stern Pictures Productions - ogłosili casting do filmu, który odbędzie się 24 lipca w godz. od 10.00 do 19.00 w Estradzie Poznańskiej przy ul. Masztalarskiej 8.

Do 23 lipca trzeba zgłosić potwierdzenie udziału w castingu na adres gpd.casting@gpd.com.pl

Produkcja uzyskała wsparcie z Regionalnego Funduszu Filmowego Poznań. Na razie nie podano konkretnych nazwisk aktorów, którzy mieli by znaleźć się na planie filmowym. Zapowiedziano jedynie, że szykuje się gwiazdorska obsada.

Produkcja rusza na początku września tego roku. Pod koniec września produkcja przeniesie się za ocean.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA