Teatr Polski - promocyjny koniec sezonu

Autor: Teatr Polski, fot. Teatr Polski
REKLAMA
Drukuj

W ostatnim tygodniu sezonu teatralnego Teatr Polski w Poznaniu zaprasza wszystkich Widzów na spektakle w specjalnych, promocyjnych cenach. To ostatnia szansa, by jeszcze przed wakacjami zobaczyć przedstawienia, które w tym sezonie gościły na deskach poznańskiej sceny.

Kultura, choć często jest nieuświadomionym artykułem pierwszej potrzeby, do tanich nie należy. Dlatego też każda okazja, by wybrać się do kina czy teatru w cenie nieco niższej niż regularna, może cieszyć. W Poznaniu taka okazja będzie od 24 do 28 czerwca, kiedy to w swe progi na specjalne przedstawienia zaprosi Teatr Polski.

W tych dniach będzie można oglądać spektakle, które w mijającym sezonie artystycznym miały swoje premiery. Bilety na spektakle grane na dużej scenie kosztować będą 20 zł, natomiast na te grane w Galerii - 15 zł. Trzeba jednak się spieszyć, ponieważ przy tego typu okazjach wejściówki szybko się kończą.

Co będzie można zobaczyć?

24 czerwca, godz. 19
"Ufo"
Iwan Wyrypajew, reż. Barbara Krasińska
Malarnia
Dziesięć osób z różnych części globu miało kontakt z życiem pozaziemskim. Zdarzenie to skłania ich do weryfikacji wyborów życiowych oraz przemyślenia kwestii podstawowych wartości, które w dzisiejszym świecie są jak UFO.

25 czerwca, godz. 19
"Czy ryby śpią?"
Jens Raschke, reż. Paweł Szkotak
Galeria
Dramat Jensa Raschke to monolog dziesięcioletniej dziewczynki, Jette, która próbuje uporać się ze śmiercią młodszego brata. Z dziecięcą mądrością i przenikliwością próbuje zrozumieć sens słów: rak, cmentarz, śmierć, trumna.

Reisefieber, czyli podróż w nieznane
Piotr Rowicki, reż. Piotr Ratajczak
Duża Scena
Spektakl „Reisefieber, czyli podróż w nieznane” to gorzka komedia o zawiedzionych nadziejach i niespełnionych marzeniach.

26 czerwca, godz. 19
Konstelacje
Nick Payne, reż. Agata Biziuk
Malarnia
„Konstelacje” to niebanalna historia kochanków, w której bohaterowie mogą zakochać się w sobie kilka razy – od nowa.

27 czerwca, godz. 19
Demokracja
Michael Frayn, reż. Paweł Szkotak
Duża Scena
„Demokracja” to opowieść o męskim świecie, której tłem jest wielka polityka. Na scenie zobaczymy dziesięciu mężczyzn, którzy walczą o władzę, wyborców i miejsce w historii.

28 czerwca, godz. 19
Spowiedź szaleńca
wg powieści Augusta Strindberga, reż. Łukasz Zaleski
Galeria
Bohaterem „Spowiedzi szaleńca” jest sam Strindberg – poeta, człowiek teatru, wagabunda, skandalista, podrywacz, pijak. Nie mógłby nim być nikt inny. To spowiedź w pierwszej osobie.

Oblężenie
Piotr Rowicki, reż. Joanna Zdrada
Malarnia
„Oblężenie” Piotra Rowickiego to publicystyczna wypowiedź, zakorzeniona w aktualnych wydarzeniach medialnych. W centrum dramatu o księdzu-misjonarzu, oskarżonym o molestowanie chłopca, stoi toksyczna relacja matki z synem.

Granica
Zofia Nałkowska, reż. Szymon Kaczmarek
Duża Scena
Zofia Nałkowska pisała „Granicę” kilkanaście lat po odzyskaniu niepodległości, na fali wzrastającego rozczarowania kształtem wolnej Polski. Czy opisywane przez nią upiory i problemy II RP odeszły czy też uporczywie trwają w kolejnej odsłonie państwowości?
    
Rezerwacja biletów, informacje dot. spektakli i repertuaru: tel.: (61) 852 05 41, e-mail: rezerwacja@teatr-polski.pl

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA