Shot For Mia w Blue Note

Autor: Shot For Mia
REKLAMA
Drukuj

7 czerwca w Blue Note odbędzie się czwarty z czterech jarocińskich przeglądów kapel rockowych realizowany w ramach „Jarocin Festiwal 2015". Shot For Mia występuje jako zagraniczna gwiazda, zarówno wieńcząc eliminacje, jak i festiwal w Jarocinie. Koncert rozpocznie się o godzinie 21.00.

Shot For Mia to pop-rockowa kapela założona w Londynie, w skład której wchodzą Polak, dwóch Brytyjczyków i Włoch. W kwietniu pojawił się ich debiutancki album, który spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów. Płyta została nagrana w słynnym Rockfield Studios w Walli. Za mix odpowiada Mark Needham (ImagineDragons, The Killers).

Kapela zagrała ponad 100 koncertów głównie w UK i Polsce, supportując miedzy innymi zespół IRA, KOMBII czy Kasię Kowalską.

W Blue Note występom młodych artystów przysłuchiwać się będzie jury złożone z uznanych muzyków, ekspertów oraz krytyków od lat związanych z branżą muzyczną. W gronie konkursowego jury zasiądą: Ireneusz Andres „Agrest”, Leszek Biolik, Paweł Jagóra, Waldemar Czapski oraz Marek Kurzawa. Po zakończeniu wszystkich występów jurorzy wyłonią trzy zespoły, którym przyznany zostanie bilet do półfinału Rytmów Młodych, upoważniający do walki o występ na dużej scenie w trakcie Jarocin Festiwal 2015.

Dwa kolejne, a zarazem ostatnie eliminacje do Jarocińskich Rytmów Młodych odbędą się w Gdańsku (6 czerwca, Klub Xkwadrat) oraz w Poznaniu (7 czerwca, Blue Note).

Karnety na tegoroczny Jarocin Festiwal (17-19 lipca) można zakupić za pośrednictwem stron: prestigemjm.com, eBilet.pl, ticketpro.pl oraz eventim.pl,na terenie całego kraju w sieci salonów Empik oraz w jarocińskim Spichlerzu Polskiego Rocka.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA