Jeżyce: Nowe Ogrody się rozbudowują

Autor: Mission PR, el, fot. mat. pras.
REKLAMA
Drukuj

Rozpoczyna się drugi etap budowy osiedla Nowe Ogrody przy ulicy Meissnera 2. Będzie to pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 85 mieszkaniami o powierzchni od 26 do 93 metrów kwadratowych.

W ramach pierwszego etapu powstał obiekt z 73 mieszkaniami oraz 7 lokalami handlowo-usługowymi. Zgodnie z planem wkrótce rozpocznie się budowa II etapu, w ramach którego powstanie pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 85 mieszkaniami o powierzchni od 26 do 93 metrów kwadratowych. Na potencjalnych klientów czekać będą kawalerki oraz lokale dwu, trzy i czteropokojowe. Pod tym budynkiem powstanie także hala garażowa, do której będą zjeżdżały windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Przewidziano w niej 112 miejsc postojowych i 34 komórki lokatorskie. Deweloper przewidział także punkt handlowo-usługowy.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że budowa I etapu przebiegła bardzo sprawnie - mówi Marlena Zapalska ze spółki Proxin Ogrody. - Dołożymy wszelkich starań, żeby budowa II etapu również przebiegała zgodnie z planem.

Mieszkania zostały zaprojektowane zgodnie z przewidywanym zapotrzebowaniem rynku. Oznacza to zwiększenie udziału mieszkań trzypokojowych o pow. 55 – 75 mkw. z uwzględnieniem maksymalnej funkcjonalności i przestronności poszczególnych pomieszczeń. Mają one wydzieloną cześć sypialną i dzienną, są bardzo dobrze doświetlone, a nowoczesny charakter mieszkań zapewniają duże okna przeszklone na wysokość 2,20 m. Ponadto część mieszkań posiada wydzieloną kuchnię. Wszystkie lokale zawierają balkony, tarasy lub ogródki, których cena wliczona jest w koszt mieszkania.  

Z myślą o dzieciach przewidziano także budowę placu zabaw na bezpiecznie oddalonym od ruchu kołowego wewnętrznym dziedzińcu. Ponadto dodatkowym atutem osiedla jest doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5400 brutto za mkw., a co ważne, części mieszkań dostępnych jest w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Projekt składa się z czterech kwartałów w ramach, których powstanie 9 budynków mieszczących ok 650 mieszkań.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA
REKLAMA