Riverpark: coraz bliżej końca budowy

Autor: Re:viewsc, el, fot. mat. pras.
Drukuj

Trwa układanie chodnika i prace wykończeniowe w budynkach oraz na osiedlu, wkrótce skończą się też kłopoty z przejazdem Drogą Dębińską - budowa jednego z bardziej malowniczo położonych osiedli w Poznaniu dobiega końca.

Jak informuje inwestor, latem do budynków wprowadzą się pierwsi lokatorzy, a do wyboru mają 189 mieszkań o łącznej powierzchni 11 852 metrów kwadratowych. Na osiedlu będą też sklepy i punkty usługowe o łącznej powierzchni 327 metrów kwadratowych lokali usługowych.

Mieszkania mieszczą się w dwóch pięciokondygnacyjnych budynkach (160 wygodnych mieszkań o metrażu od 31 do 98 metrów kwadratowych) oraz trzech willach miejskich o wysokości trzech kondygnacji (29 apartamentów o powierzchni od 60 do 154 metrów kwadratowych, z pomieszczeniami o wysokości 3,2 m oraz możliwością instalacji kominków). Pod każdym z budynków znajdują się wygodne hale garażowe. Każde z mieszkań posiada balkon, taras lub prywatny ogród - i cały czas są jeszcze wolne mieszkania!

Dużą zaletą osiedla jest jego położenie - między ulicami Bielniki i Drogą Dębińską, tuż przy Warcie, od której dzieli osiedle jedynie wał przeciwpowodziowy. Dodatkową zaletą położenia jest bliskość centrum - po przejściu kilkuset metrów jesteśmy już przy ulicy Królowej Jadwigi na wysokości Strzeleckiej.

Riverpark to pierwsza poznańska inwestycja jednej z największych w Europie firm z branży nieruchomości - austriackiego dewelopera Immofinanz Group. Niedawno firma oddała do użytku prestiżowy biurowiec „Nimbus” na Alejach Jerozolimskich w Warszawie, osiedle “Dębowe Tarasy” w Katowicach oraz prowadzi budowę centrum handlowego „Tarasy Zamkowe” w Lublinie. Łączna wartość inwestycjifirmy w Polsce wynosi 586,4 mln euro.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

Najciekawsze video

REKLAMA